Deok-man-emma
emma(deok-man)
31 ani📍 chinamembru din 22 decembrie 2010
salut!
Dupa cum ati observat,imi place scrierea chineza.
daca vreti sa aflati vreun cuvant sau expresie,apelati la mine!
ADOR pisicutzele!Am 1 pisoi pe nume Tomitza!
CE SA MAI ZIC,MA PLIKTISESK SA TOT SCRIU,DAR VA ZIK:
= la revedere!
Dupa cum ati observat,imi place scrierea chineza.
daca vreti sa aflati vreun cuvant sau expresie,apelati la mine!
ADOR pisicutzele!Am 1 pisoi pe nume Tomitza!
CE SA MAI ZIC,MA PLIKTISESK SA TOT SCRIU,DAR VA ZIK:
= la revedere!
2
desene
10.00
rating mediu (2 voturi)
10.0
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene
Se încarcă…
