Reby'pysi

Reby'pysi

REby
29 ani📍 in lumea mea:Xmembru din 29 decembrie 2010
*Buna!...ma numesc Rebeka implinesc 14 ani pe data de 10 septembrie...imi place foarte mult sa desenez..dar din pacate pe pc e cam greu:d...pe foaie imi este foarte usor:))..desenele de pe site nu sunt prea bune:D...orikum ms tuturor pt note:X

*
http://rebekaingerasultau.hi5.com*
41
desene
9.95
rating mediu (151 voturi)
36.7
rată succes
19
com. date
33
com. primite
0 desene

Se încarcă…