tears of an Angel
28 ani📍 Constanta/Medgidiamembru din 2 ianuarie 2011
Vampire Knight <3<3<3<3
si pur si simplu nu ma mai satur de melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=bd_NS1O_u6c&feature=related
Cine stie cand apare sezonul 3????
si unde la-s putea gasi
si pur si simplu nu ma mai satur de melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=bd_NS1O_u6c&feature=related
Cine stie cand apare sezonul 3????
si unde la-s putea gasi
87
desene
9.98
rating mediu (1694 voturi)
194.4
rată succes
1,383
com. date
639
com. primite
0 desene
Se încarcă…
