Bia_53
ioana
27 ani📍 Suceava/bdj/membru din 10 ianuarie 2011
Buna sunt Ioana , scuzati-ma , am lipsiit foarte mult timp !
Poate ca ma intelegeti scoala e de vina , dar conteaza ca sunt aici si o sa desenezi din nou . ;]
Pai mai trebuie sa zic ca cineva a intrat pe contt la mine si mi-a schimbat numele , si de fapt eu ma numesc Ioana dar mai bine nu vreau sa incep cu discutiile daca intra , pai sa intre . :]
Am 12 ani si ma cred o persoana foarte deschisa si foarte draguta , simpatica , adorabila...
Imi place sa cant , am voce de populara si cand cant POP am voce de Shakira [ BINE NICI CHEAR LA FEL =] ]
Pai imi place sa desenez de asta sunt aici :p si sper sa ne cunoastem mai bine si sa ne facem prieteni..
aaa!! Sunt din SUCEAVA " pentru cine vrea sa intrebe is moldoveanca dar nu vorbesc cum crezi :)) in fine :-j , imi pare bine sa te cunosc si byee :*
Poate ca ma intelegeti scoala e de vina , dar conteaza ca sunt aici si o sa desenezi din nou . ;]
Pai mai trebuie sa zic ca cineva a intrat pe contt la mine si mi-a schimbat numele , si de fapt eu ma numesc Ioana dar mai bine nu vreau sa incep cu discutiile daca intra , pai sa intre . :]
Am 12 ani si ma cred o persoana foarte deschisa si foarte draguta , simpatica , adorabila...
Imi place sa cant , am voce de populara si cand cant POP am voce de Shakira [ BINE NICI CHEAR LA FEL =] ]
Pai imi place sa desenez de asta sunt aici :p si sper sa ne cunoastem mai bine si sa ne facem prieteni..
aaa!! Sunt din SUCEAVA " pentru cine vrea sa intrebe is moldoveanca dar nu vorbesc cum crezi :)) in fine :-j , imi pare bine sa te cunosc si byee :*
23
desene
9.92
rating mediu (131 voturi)
56.5
rată succes
55
com. date
47
com. primite
0 desene
Se încarcă…
