In stefania
25 ani📍 Bucurestimembru din 25 ianuarie 2011
buna ma cheama stefania am 11 ani sunt foarte prietenoasa si vreau sa am multi prieteni pe saitu deocamdata am cunoscut pe:flory love,zathura,cimmaron,rasmus,paul vi13par,little dragon,kasashi hatake,francesco27,ser13andrada,buddy1998,happy-girl,clopotica123,denica,princess155,rachell96,lilonca,si-ce,~angeles~,rebusat,andreea^^,bia2001,biscuit,kiddo,laura11,mihaela-,cleo2000,cristica,ancutza cam atat sunt incepatoare nu stiu foarte mult sa desenez mai mult pe foaie decat pe calculator stiu deja ca nu desenez bine asa ca accept orece critic si nota care mio dati ma bucur foarte mult ca desenez pe acest site am cunoscut adevarati desenatori care imi plac foarte mult desenele lor . imi doresc foarte mult sa devin o artista .
nu am tablita pentru cine intreaba locuiesc la bucuresti am un catelus pufos ador sa pictez si sa desenez culoarea preferata:albastru animeul preferat:sasuke,sakura si naruto. ce imi place:sa desenez,sa pictez,sa alerg,imi place inghetata,imi place sa ascult muzica ce nu imi place:sa scriu,sa fac teme,nu imi place matematica,nu imi place sa ma imite cineva,etc miar placea sa devin cantareata deoarece imi place sa cant si parintii mei imi spun ca am o voce frumoasa cam atat paa.
nu am tablita pentru cine intreaba locuiesc la bucuresti am un catelus pufos ador sa pictez si sa desenez culoarea preferata:albastru animeul preferat:sasuke,sakura si naruto. ce imi place:sa desenez,sa pictez,sa alerg,imi place inghetata,imi place sa ascult muzica ce nu imi place:sa scriu,sa fac teme,nu imi place matematica,nu imi place sa ma imite cineva,etc miar placea sa devin cantareata deoarece imi place sa cant si parintii mei imi spun ca am o voce frumoasa cam atat paa.
120
desene
9.90
rating mediu (693 voturi)
57.2
rată succes
219
com. date
230
com. primite
0 desene
Se încarcă…
