Prettyiasmy
28 ani📍 BUCURESTImembru din 29 ianuarie 2011
Imi place sa desenez dar pe calculator nu ies la fel de bine desenele ca pe hartie.
Cel mai mult imi place sa desenez peisaje pentru ca iubesc natura foarte mult dar imi place sa desenez shi anime precum naruto sau regele shaman poate fiindca mi-au placut mult serialele respective.
Multi din prieteni mei scriu povesti amuzante cu personajele din naruto(si eu ma aflu printre ei)si toti amici mei considera ca eu seman cu ino(adevarul e ca semanam).
Lumea spune ca sunt foarte talentata sper sa credeti acelasi lucru.<3
Cel mai mult imi place sa desenez peisaje pentru ca iubesc natura foarte mult dar imi place sa desenez shi anime precum naruto sau regele shaman poate fiindca mi-au placut mult serialele respective.
Multi din prieteni mei scriu povesti amuzante cu personajele din naruto(si eu ma aflu printre ei)si toti amici mei considera ca eu seman cu ino(adevarul e ca semanam).
Lumea spune ca sunt foarte talentata sper sa credeti acelasi lucru.<3
7
desene
9.96
rating mediu (33 voturi)
46.9
rată succes
0
com. date
8
com. primite
0 desene
Se încarcă…
