Adutza2000

Adutza2000

26 animembru din 13 februarie 2011
PAI SA VA SPUN DESPRE MINE:


AM 10 ANI SI NU MAI STIU CATE LUNI,IN FINE NU STAU ACU\' SA CALCULEZ.IMI PLAC ACADELELE,PC-UL GLUMELE SI TEATRUL.DESIGUR STILUL MEU PREFERAT ESTE PUNK.SI CE NU-MI PLACE ESTE:SCOALA,TOCILARI,COCALARI SI ROZUL.


CULORI PREFERATE:NEGRU SI MOV


MANCARE PREFERATA:SINCERA SA FIU NU PREA MANANC.


DECI CAM ATATEA DESPRE MN.DACA MAI VRETI SA AFLATI CEVA CU SIGURANTA O VOR SPUNE DESENELE MELE.
2
desene
10.00
rating mediu (3 voturi)
15.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene

Se încarcă…