Adutza2000
26 animembru din 13 februarie 2011
PAI SA VA SPUN DESPRE MINE:
AM 10 ANI SI NU MAI STIU CATE LUNI,IN FINE NU STAU ACU\' SA CALCULEZ.IMI PLAC ACADELELE,PC-UL GLUMELE SI TEATRUL.DESIGUR STILUL MEU PREFERAT ESTE PUNK.SI CE NU-MI PLACE ESTE:SCOALA,TOCILARI,COCALARI SI ROZUL.
CULORI PREFERATE:NEGRU SI MOV
MANCARE PREFERATA:SINCERA SA FIU NU PREA MANANC.
DECI CAM ATATEA DESPRE MN.DACA MAI VRETI SA AFLATI CEVA CU SIGURANTA O VOR SPUNE DESENELE MELE.
AM 10 ANI SI NU MAI STIU CATE LUNI,IN FINE NU STAU ACU\' SA CALCULEZ.IMI PLAC ACADELELE,PC-UL GLUMELE SI TEATRUL.DESIGUR STILUL MEU PREFERAT ESTE PUNK.SI CE NU-MI PLACE ESTE:SCOALA,TOCILARI,COCALARI SI ROZUL.
CULORI PREFERATE:NEGRU SI MOV
MANCARE PREFERATA:SINCERA SA FIU NU PREA MANANC.
DECI CAM ATATEA DESPRE MN.DACA MAI VRETI SA AFLATI CEVA CU SIGURANTA O VOR SPUNE DESENELE MELE.
2
desene
10.00
rating mediu (3 voturi)
15.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene
Se încarcă…
