Miniart
Ioana
27 animembru din 26 februarie 2011
Vreau ca desenele mele sa fie cele mai expresive,reusite si sa fiu mandra ca eu l-am facut,dar oricum am niste desene cool,asai?
16
desene
10.00
rating mediu (36 voturi)
22.5
rată succes
0
com. date
6
com. primite
0 desene
Se încarcă…
