_Marya_
15 animembru din 11 martie 2011
Mai bine sa fii singur decat intr-o companie proasta.
nimeni/nimic aici
nimeni/nimic aici
60
desene
9.99
rating mediu (5589 voturi)
930.4
rată succes
3,899
com. date
5,597
com. primite
0 desene
Se încarcă…
Se încarcă…