M@y@:X

M@y@:X

30 ani📍 Frasinmembru din 19 martie 2011
Imi place foarte mult sa ascult muzica .... pot spune ca muzica e viata mea .... prin versuri ma regasesc uneori si asta imi place cel mai mult la unele melodii.... sunt scrise din suflet.


Imi place sa fac miscare , sa ma plimb cu bicicleta , sa ma dau cu rolele, uneori mai joc si fotbal .... asa ocazional :P....


De asemenea imi place sa desenez .... :X:X:X e un mod bun de a arata ca ai talent ... doar ca imi pare putin mai greu pe comp .... decat pe foaie:)..... asta nu ma impiedica sa incerc sa desenez si aici ... sper doar sa va placa ceea ce o sa desenez :)


Imi place sa scriu poezii .... este un mod bun de a ma elibera de stres si de probleme uneori .... dar si de a imi arata fericirea si dragostea fata de cei din jur :X:X:X...... Cam atat despre mine ... :)
11
desene
10.00
rating mediu (40 voturi)
36.4
rată succes
0
com. date
10
com. primite
0 desene

Se încarcă…