ChupaChupSs

ChupaChupSs

29 ani📍 pe aci.....membru din 28 martie 2011
Hey` s ................. o shtiti pe...... DeeaAcadellA ^_^ ? este ff rea....imi da note de 2 eu nu as da niciodata note asha dar eo nu ias da note deaste putea makar 9 sa.mi dea eu nu am sa dau niciodata note asha mici decat de 9 shi 10 dar sa fie sigura k ei nu ii voi da nici o nota nici de 2 nici de 10 ooo dc nu ii dau shi ei note de 2 ptr k eo nu sunt nesimtita k unii....(nu dau nume) dar se shtie cne e ! dar orikom nu.mi pasa eo mi.am facut contu` asta nu k sa ma dau mare cu notele chiar nu imi pasa de ele imi pasa de cum desenez eo ! mai ales k dak mar vedea com desenez eo pe hertie sar inchina in fata meah o sa pun shi poze ! (copii teribilishtii disperatii dupa note )si Theodorra2000 e o nesimtita :P sa nu creezi k nu te shtiiu !!!!



Sonth GabytZza :X


Sonth incepatoare dar am vazuth ce lucratura frumoasa au unii dintre voi :)


Kom am spus sonth incepatoare e normal k akm sa fac nijte pocitanii de desene :D


Sa nu va speriatii de galeria meah :))


k nah sonth shi eo la inceputh dar shtiu k intr.o zi o sa poth sa desenez shi eo k voi :|


akm sa incepem sa spunem despre mne : poi......................


-am 13 anyshorii


-ador sa cant , sa dansez , sa desenez


-poate k vedetzi voi k desenez urat dar am facute akasa in creion nijte desene extraordinare :o


-este greu sa te obisnuieshti sa desenezi cu mouse.ul asha k nu ma judecatzi !


shi kam atat................


deokamdata nu dau id ;)


sper sa evoluez la desen shi poathe k unii dintre voi ma vor invata shi pe mne cateva lucruri pe aci`


hai pa....! XoXo⇒


P>S> ......sa shtiti k nu ma consider fitzoasa ! asta k sa ne lamurim. ap....o sa pon shi o pozika ku mne dar nush dc k e prea mare mi se vede doar kapu =nu se insereaza bne :]]] insa nu va faceti griji k nu.s urata :P :D


♥


♥


♥


♥


♥
78
desene
9.81
rating mediu (486 voturi)
61.1
rată succes
71
com. date
94
com. primite
0 desene

Se încarcă…