Wafnaga
25 animembru din 13 aprilie 2011
-buna!
-numele meu este Andrei.Am 9 ani invat bine si cand cresc mare as vrea sa fiu artist ca Leonardo Davinci.
Ce imi place mie:
-sa desenez
- sa cant muzica pop rock
-scoala si nu in ultimul rand desenele voastre.
-numele meu este Andrei.Am 9 ani invat bine si cand cresc mare as vrea sa fiu artist ca Leonardo Davinci.
Ce imi place mie:
-sa desenez
- sa cant muzica pop rock
-scoala si nu in ultimul rand desenele voastre.
64
desene
9.99
rating mediu (215 voturi)
33.6
rată succes
7
com. date
38
com. primite
0 desene
Se încarcă…
