Dani Beko 11
26 ani📍 Sighetu Marmatieimembru din 23 aprilie 2011
Salutare desenatorilor! Ma mai stiti? Sunt dani beko 7 sau dani beko9. Sunt fericit ca am revenit. Sper ca si voi. Sa va zic cateva.
Ce-mi place:
Sa desenez, sa pictez, sa ma joc Need for Speed Most Wanted, sa inervez inamicii :D, si multe altele.
Ce nu-mi place:
Scoala, temele, testele, Mac, si multe altele.
Vreti sa vorbiti cu mine?
ID de Yahoo: dani_beko9
Skype: revay.daniel.lorand
Cam atat.
~Peace~
Ce-mi place:
Sa desenez, sa pictez, sa ma joc Need for Speed Most Wanted, sa inervez inamicii :D, si multe altele.
Ce nu-mi place:
Scoala, temele, testele, Mac, si multe altele.
Vreti sa vorbiti cu mine?
ID de Yahoo: dani_beko9
Skype: revay.daniel.lorand
Cam atat.
~Peace~
7
desene
9.89
rating mediu (27 voturi)
38.1
rată succes
0
com. date
6
com. primite
0 desene
Se încarcă…
