Dsscatalinds
30 animembru din 22 mai 2011
Ma bucur sa iau parte pe acest site si..
din cauza ca\'s incepator am sa incerk sa fac cele mai cool
desene, desi ash putea zice k nu va fi usor cu PICTORI ca
"""""VOI"""""
""""""""""
VA ROG AJUTATIMA SA AM 20 DE COMMENTARII plsss... vreau sa va dau si eu commenturi : )
din cauza ca\'s incepator am sa incerk sa fac cele mai cool
desene, desi ash putea zice k nu va fi usor cu PICTORI ca
"""""VOI"""""
""""""""""
VA ROG AJUTATIMA SA AM 20 DE COMMENTARII plsss... vreau sa va dau si eu commenturi : )
14
desene
10.00
rating mediu (104 voturi)
74.3
rată succes
0
com. date
14
com. primite
0 desene
Se încarcă…
