Ddeea51
25 ani📍 bucurestimembru din 25 mai 2011
*
- buna ma cheama andreea si am 11 ani sunt la scoala nr. 170 geo bogza si sunt din bucuresti.
2.nu sunt prea priceputa la desenat.dar as vrea sa ajung macar odata in galeria de amatori sau de desene de top.
3.sper sa primesc macar 30-40 de voturi la un desen sau macar 20 de voturi.
4.si le multumesc celor care mi-au dat cateva voturi la un desen. le multumesc din tot sufletul meu. ciao!!!!!!!!!!
- buna ma cheama andreea si am 11 ani sunt la scoala nr. 170 geo bogza si sunt din bucuresti.
2.nu sunt prea priceputa la desenat.dar as vrea sa ajung macar odata in galeria de amatori sau de desene de top.
3.sper sa primesc macar 30-40 de voturi la un desen sau macar 20 de voturi.
4.si le multumesc celor care mi-au dat cateva voturi la un desen. le multumesc din tot sufletul meu. ciao!!!!!!!!!!
46
desene
9.95
rating mediu (88 voturi)
19.0
rată succes
0
com. date
6
com. primite
0 desene
Se încarcă…
