Xx-Bianca-xX
15 animembru din 30 mai 2011
Buna!
Cmf? Ma bucur k mi-ati vizitat pagina!
Snt o fata mai rebela... Imi plk moolt sa stau in fata camerei de filmat... Mereu lupt pt ce vreau atunci cnd vreau si de obicei obtin pt k snt ambitioasa... Snt de obicei mai visatoare si plutesc pe un nor... Am o imaginatie foarte bogata... Ador chestiile paranormale... Ador anime`urile si mie se pare o sooper inventie... Am parul saten spre brunet si am ochii verzi.
Blogul meu este:
http://bianca-freedomtodream.blogspot.com/
~Vizitati-l,plz!~
Cmf? Ma bucur k mi-ati vizitat pagina!
Snt o fata mai rebela... Imi plk moolt sa stau in fata camerei de filmat... Mereu lupt pt ce vreau atunci cnd vreau si de obicei obtin pt k snt ambitioasa... Snt de obicei mai visatoare si plutesc pe un nor... Am o imaginatie foarte bogata... Ador chestiile paranormale... Ador anime`urile si mie se pare o sooper inventie... Am parul saten spre brunet si am ochii verzi.
Blogul meu este:
http://bianca-freedomtodream.blogspot.com/
~Vizitati-l,plz!~
1
desene
10.00
rating mediu (4 voturi)
40.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene
Se încarcă…
