Mitzulika_mitz

Mitzulika_mitz

15 animembru din 4 iulie 2011
In primul rand sunt cea mai mare fana TWILIGHT :) luv edward (R.P.) & bella (K.S.)





Sunt un cuplu dragutz ce mai...cel mai dragut!!!!!!!!!!
Altceva:
-sa desenez
-pestele(yummy)
-sa ma dau cu rolele(yupppyyyyy)
-sunt din team Edward(luv u f.ever)
-sa citesc(in special twilight new moon c.m.f.)
-c.m.f. nu inseamna ce mai faci ci cartea mea fav
-P.D.(ehhhh aici apare ceva personal ;;) )
-filme(evident)
-sa cant(tra la la si na na na)
-anime
-DESENATORI




nu imi place:

-scoala(normaaaaal)
-cartea de mate(cea mai horror dintre horror)
-carnea de porc(bleah)
-bancurile seci(nu le inteleg :|)
-filmele siropoase(mai bine ma indop cu carne de porc)



4 ever...whatever
ultimul mesaj
twilight 4 everrrr!!!
20
desene
9.84
rating mediu (110 voturi)
54.1
rată succes
0
com. date
31
com. primite
0 desene

Se încarcă…