Aranka-Blox
27 ani📍 In lumea meaaaa..... XDmembru din 5 iulie 2011
WELCOME:
~
Buna!!!!Ma numesc Bianca si ma bucur sa fiu cu voi:)!!VA ZIC DIN PRIMA,FARA CERSETORI.Acum ceva despre mine:
Poi sa incepem cu inceputul-am 11-12 ani
-sunt din Vedea(dincani)
-sunt o fata cu simtul umorului
-iubesc natura si animalele(in special cainii si lupii)
-ador culorile:verde,galben,roz deschis,rosu,albastru,alb si mov deschis
-m-am nascut pe 22.12.1999
Va urez bafta si numai note de 10~~~!!!! >3<
Me anime:..
Naruto:
~
Buna!!!!Ma numesc Bianca si ma bucur sa fiu cu voi:)!!VA ZIC DIN PRIMA,FARA CERSETORI.Acum ceva despre mine:
Poi sa incepem cu inceputul-am 11-12 ani
-sunt din Vedea(dincani)
-sunt o fata cu simtul umorului
-iubesc natura si animalele(in special cainii si lupii)
-ador culorile:verde,galben,roz deschis,rosu,albastru,alb si mov deschis
-m-am nascut pe 22.12.1999
Va urez bafta si numai note de 10~~~!!!! >3<
Me anime:..
Naruto:
21
desene
10.00
rating mediu (159 voturi)
75.7
rată succes
0
com. date
15
com. primite
0 desene
Se încarcă…
