ViS3CoLoRaT3
28 ani📍 Harghitamembru din 1 august 2011
WELCOME!!!
Despre mine:
Imi plac foarte mult animeurile: in special :
IINUYASHA
VAMPIRE KNIGHT
si multe altele!!!
La inuyasha imi place cand Kagome pune (SEZI):)) :)))
Plus cand cei doi se cearta:))) :)):)):))
Dar personajul meu preferat e Kikyo :D:x:X:X:X
Dar imi mai plache f mult si Sango:X :
:X:X:X La actul final imi mai plache mult:X:X:
Okey:;) cat despre mn :P Sunt o personalitate vesela:D
Nu imi plache sa fiu trista(evident) : :P Si sincer nu vreti sa ma vedeti furioasa:))
Imi plache sa dansez:
Sa desenez si sa cant:P Si app imi doresc SA FAC MUTI PRIETENI !!!
Pt cei care ma vor ca prietena:D iddul meu e :anna_clovar
Va zic:
Despre mine:
Imi plac foarte mult animeurile: in special :
IINUYASHA
VAMPIRE KNIGHT
si multe altele!!!
La inuyasha imi place cand Kagome pune (SEZI):)) :)))
Plus cand cei doi se cearta:))) :)):)):))
Dar personajul meu preferat e Kikyo :D:x:X:X:X
Dar imi mai plache f mult si Sango:X :
:X:X:X La actul final imi mai plache mult:X:X:
Okey:;) cat despre mn :P Sunt o personalitate vesela:D
Nu imi plache sa fiu trista(evident) : :P Si sincer nu vreti sa ma vedeti furioasa:))
Imi plache sa dansez:
Sa desenez si sa cant:P Si app imi doresc SA FAC MUTI PRIETENI !!!
Pt cei care ma vor ca prietena:D iddul meu e :anna_clovar
Va zic:
11
desene
10.00
rating mediu (110 voturi)
100.0
rată succes
0
com. date
23
com. primite
0 desene
Se încarcă…
