ViS3CoLoRaT3

ViS3CoLoRaT3

28 ani📍 Harghitamembru din 1 august 2011
WELCOME!!!

Despre mine:
Imi plac foarte mult animeurile: in special :


IINUYASHA


VAMPIRE KNIGHT


si multe altele!!!


La inuyasha imi place cand Kagome pune (SEZI):)) :)))


Plus cand cei doi se cearta:))) :)):)):))


Dar personajul meu preferat e Kikyo :D:x:X:X:X

Dar imi mai plache f mult si Sango:X :


:X:X:X La actul final imi mai plache mult:X:X:





Okey:;) cat despre mn :P Sunt o personalitate vesela:D


Nu imi plache sa fiu trista(evident) : :P Si sincer nu vreti sa ma vedeti furioasa:))


Imi plache sa dansez:


Sa desenez si sa cant:P Si app imi doresc SA FAC MUTI PRIETENI !!!


Pt cei care ma vor ca prietena:D iddul meu e :anna_clovar


Va zic:
11
desene
10.00
rating mediu (110 voturi)
100.0
rată succes
0
com. date
23
com. primite
0 desene

Se încarcă…