Just.me_bia
15 animembru din 13 august 2011
Buna!Eu sunt Bya ,am 11 ani si sunt din Cluj.Culoarea mea preferata este mov ,desi imi place si portocaliul.Vedeta mea preferata este Demi Lovato.Mi-am creat si un blog pe la inceputul lui iulie,care are adresa: http://ganduri-bybianca.blogspot.c om/ .Ador trandafirii,in special cei albi.Am un cont pe facebook cu numele Byencutza Love .Daca aveti cont pe facebook,sa-mi dati add.Adresa mea de mess este just.me_bia . Va invit sa veniti in grupul meu.Daca tot ati venit pe pagina mea,puteti lasa un 10.Dau back. De obicei ascult muzica POP, insa si DANCE . Imi place mult sa dansez,chiar fac un curs de dans sportiv.Sunt o eleva silitoare,insa nu sunt tocilara.Ador emoticoanele! Animalul meu favorit este Cainele :x.Imi place foarte mult site-ul asta! Daca aveti blog imi puteti spune adresa lui prin mesaj privay si eu ma pun la "Persoane Interesate".Voi face asta cu placere. Atat sunt de spus despre mine.Bye!
2
desene
10.00
rating mediu (4 voturi)
20.0
rată succes
0
com. date
2
com. primite
0 desene
Se încarcă…
