Verde&galben

Verde&galben

15 animembru din 23 august 2011
Buna tuturor!Tocmai m-am inregistrat pe acest site.Niste prieteni mi-au spus despre el si cred ca este super tare.Desenele mele nu sunt prea geniale,dar sper totusi ca macar unul sa va placa.Sa nu credeti ca vreau sa-mi bat joc de site,doar ca nu ma prea pricep sa desenez pe calculator.Am mai exersat inainte in paint,dar nici acolo nu am reusit sa evoluez prea mult.Pentru inceput vreau sa ma acomodez cu site-ul si apoi voi vedea daca reusesc sa desenez mai bine,daca raman.Va urez succes la desenat si sper ca ne vom intelege!


DESENELE MELE PREFERATE DUPA SITE.VA ROG MULT VOTATI-LE!MERITA







[](../../desen-1729936.htm)[](../../desen-1504004.htm)[](../../desen-1360001.htm)[](../../desen-1687376.htm)[](../../desen-1727935.htm)[](../../desen-1237155.htm)[](../../desen-1509928.htm)[ ](../../desen-1729936.htm)[ ](../../desen-366667.htm)[](../../desen-543837.htm)[](../../desen-440818.htm)[](../../desen-840602.htm)[](../../desen-1235480.htm)[](../../desen-1112022.htm)[](../../desen-942358.htm)[](../../desen-1102794.htm)[](../../desen-1257335.htm)[](../../desen-1750938.htm)[BLUEAN](../../desen-1102794.htm)[GEL CEA MAI DRAGUTA PERSOANA CU CARE AM VORBIT](../../desen-1102794.htm)


[](../../desen-1676252.htm)[HAIDETI SA FACEM DESENUL ASTA DE 300 DE VOTURI](../../desen-366667.htm)

[](../../desen-1676252.htm)[](../../desen-1750645.htm)[](../../desen-1748209.htm)[](../../desen-1717555.htm)[](../../desen-1723015.htm)[](../../desen-1726309.htm)[](../../desen-1732777.htm)[](../../desen-1707430.htm)[](../../desen-1676252.htm)[](../../desen-1742308.htm)[](../../desen-1728792.htm)[](../../desen-1698889.htm)VOTATI DESENELE ASTEA SUNT SUPERBE SI E O UTILIZATOARE SUPER DE TREABA
22
desene
9.98
rating mediu (161 voturi)
73.1
rată succes
47
com. date
46
com. primite
0 desene

Se încarcă…