EIlena

EIlena

15 animembru din 28 august 2011
Buna, sunt Elena, sau ... mai bine spuneti-mi doar elena.


Despre ce nu-mi place..... nu-mi place cand mi se lasa note mici aici pe site fara comm cu un motiv


...... nu-mi place cand oamenii injura de-aiurea, fara motiv,


...... pai, cred ca de-aici cam totul tre sa aiba un motiv, nu?


Imi place sa......... las comentarii( mi-ar placea, ca deocamdata nu pot)


..........sa desenez(logic)


sa dau multe note bune


si, ma mai gandesc ce sa scriu in continuare......


Pa-Pa si sppor la desenat!
4
desene
9.82
rating mediu (48 voturi)
117.8
rată succes
0
com. date
7
com. primite
0 desene

Se încarcă…