EIlena
15 animembru din 28 august 2011
Buna, sunt Elena, sau ... mai bine spuneti-mi doar elena.
Despre ce nu-mi place..... nu-mi place cand mi se lasa note mici aici pe site fara comm cu un motiv
...... nu-mi place cand oamenii injura de-aiurea, fara motiv,
...... pai, cred ca de-aici cam totul tre sa aiba un motiv, nu?
Imi place sa......... las comentarii( mi-ar placea, ca deocamdata nu pot)
..........sa desenez(logic)
sa dau multe note bune
si, ma mai gandesc ce sa scriu in continuare......
Pa-Pa si sppor la desenat!
Despre ce nu-mi place..... nu-mi place cand mi se lasa note mici aici pe site fara comm cu un motiv
...... nu-mi place cand oamenii injura de-aiurea, fara motiv,
...... pai, cred ca de-aici cam totul tre sa aiba un motiv, nu?
Imi place sa......... las comentarii( mi-ar placea, ca deocamdata nu pot)
..........sa desenez(logic)
sa dau multe note bune
si, ma mai gandesc ce sa scriu in continuare......
Pa-Pa si sppor la desenat!
4
desene
9.82
rating mediu (48 voturi)
117.8
rată succes
0
com. date
7
com. primite
0 desene
Se încarcă…
