Gabixman
15 animembru din 16 septembrie 2011
Sa va spun cate ceva despre mine...
Deci am 11 ani si sunt din Calarasi .
Sunt AMATOR la desen...
Dar in curand voi ajunge sa fac si eu desene mai frumoase...
Imi plac mult animalele...
Deci am 11 ani si sunt din Calarasi .
Sunt AMATOR la desen...
Dar in curand voi ajunge sa fac si eu desene mai frumoase...
Imi plac mult animalele...
18
desene
10.00
rating mediu (60 voturi)
33.3
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene
Se încarcă…
