Nc_skyNC

Nc_skyNC

29 animembru din 27 noiembrie 2011
Buna tuturor,eu mi-am facut cont pe acest site, deoarece ador sa desenez.Probabil ca nu mi se observa talentul insa pe hartie imi iese foarte bine, dar na asta e acum ma voi obisnui si cu mouse-ul si sper sa devin si eu un desenator grozav asa ca voi.Si iubesc desenul lui cris d.d acela cu omul de zapada si casuta, sper ca intr-o buna zi sa desenez si eu asa.:)™
23
desene
9.99
rating mediu (152 voturi)
66.0
rată succes
0
com. date
18
com. primite
0 desene

Se încarcă…