AlleInspiration
27 animembru din 31 decembrie 2011
Buna ma numesc Alexandra , am 12 ani ,am parul saten iar ochii sunt caprui.
Desenele imi ies mai bine pe foaie , la calculator nu prea imi ies.
Imi place foarte mult moda , dar sunt cam dezordonata (zice mama). Nu imi plac oameni fitosi si laudarosi (colega mea).Nu imi plac oameni mincinosi si care sunt pe interes.
Am o sora mai mare cu un an.Ne mai batem dar ne iubim mult.
Imi place sa cant.
Varianta mea anime!!!
Imi place scoala (cand iau note mari)!!
Cand sunt suparata am nevoie de prieteni, ciocolata si multa inghetata de menta!
Cam atat despre mine!
Va pup!!!
Bye Bye
Desenele imi ies mai bine pe foaie , la calculator nu prea imi ies.
Imi place foarte mult moda , dar sunt cam dezordonata (zice mama). Nu imi plac oameni fitosi si laudarosi (colega mea).Nu imi plac oameni mincinosi si care sunt pe interes.
Am o sora mai mare cu un an.Ne mai batem dar ne iubim mult.
Imi place sa cant.
Varianta mea anime!!!
Imi place scoala (cand iau note mari)!!
Cand sunt suparata am nevoie de prieteni, ciocolata si multa inghetata de menta!
Cam atat despre mine!
Va pup!!!
Bye Bye
23
desene
10.00
rating mediu (66 voturi)
28.7
rată succes
0
com. date
13
com. primite
0 desene
Se încarcă…
