Ancuu

Ancuu

27 ani📍 Calarasimembru din 6 ianuarie 2012
=` Imi place sa fiu : Eu :_x .Sa incepem :_x .Sunt umana :-x .Ca toti,ceilalti ! :_x .Sunt sufletista cand vreau ( asta nu inseamna ca`s rea ) .Sunt Agera .Plina de viatsa :_x .Vreau sis .Caut un Loc unde sa imi exprim suferintele.Eu stiu locul potrivit .Langa tine :_x .

=` Langa tine pot traii .

=` Langa tine pot sa respir.

=` Langa tine soarele e mai aproape :_x .

=` Si tot asa :_x .Trebuie sa intelegi ca`s umana :_x .Traiesteti clipa :_x .N`o risipi .Daia tia dat viata Dumnezeu.Sa traiesti acea clipa :_x .Nu s`o supulberi in baloane de sapun :_x .Traieste cu ideea ca esti in viata :_x .Nu fi LOL .Nu fi negativa :_x .Fi pesimista..O sa vezi ca o sa`ti mearga :_x .Mergi pe drumul vietii :_x .Langa tine totu` e aparte :_x .Fii de neinvins :_x .Si totu o sa mearga bn :_x .

=> Despre mine` : Cauza normala :_x .Ia`o de la inceput =] .Am si eu catsiva ani :_x .Care ma mandresc cu ei...prin feluu` de a fi ! ;] .Am 13 ani :] .Si sunt fericita :_x .Nu vreau sa traiesc k un dubiu in mine :_x .Vreau sa inspir aerul normal :_x .Ma cheama cumva ! ;]Aaaa Anca:!!DAr zimi Ancu;x plss deci ceao` daca nu ma acceptsi`:).Bine`;;) ?

ș Ziimii` si mie daca ma crezii` fata buna sau` rea:"> .Daca ma criticii`..te las`>:).Da` te critic` si eu :">`.Bine ;;) ?

ș Sper sa te intelegii` cu mine:">.`Nu spun multe`:).Paa`.
27
desene
9.91
rating mediu (86 voturi)
31.6
rată succes
0
com. date
2
com. primite
0 desene

Se încarcă…