.astrid
28 animembru din 27 ianuarie 2012
Am si eu un nume, ca toata lumea, dar prefer sa mi se spuna astrid.Spuneti-mi astrid. :)
Sa te descrii inseamna sa impui limite si nu mi se pare corect.Iubesc desenul,dar nu ma judecati dupa desenele de pe site, pentru ca NU imi dau silinta...cel putin nu aici si nu acum xD.
Da, folosesc tableta grafica, dar am folosit si mouse-ul.
ID: [email protected]
Sa te descrii inseamna sa impui limite si nu mi se pare corect.Iubesc desenul,dar nu ma judecati dupa desenele de pe site, pentru ca NU imi dau silinta...cel putin nu aici si nu acum xD.
Da, folosesc tableta grafica, dar am folosit si mouse-ul.
ID: [email protected]
14
desene
10.00
rating mediu (767 voturi)
547.8
rată succes
0
com. date
207
com. primite
0 desene
Se încarcă…
