Stefania_Maria
22 animembru din 24 martie 2012
Bun Venit pe Pagina Mea!
Ma numesc Stefania si am 7 ani.
Sunt nascuta pe 31.12.2004.Pe mama o cheama Ottilia
si pe tata Alexandru
Imi place sa calatoresc:
Sa gatesc:
Am un caine,Puffy:
Mai am o sora numita Ana:
Am o familie minunata:
In poza de mai sus eram eu,fratele meu,tata si matusa mea(ana era la cumparaturi cu mama).
Desenez frumos si vreau sa stiu parerea TA!
Ma numesc Stefania si am 7 ani.
Sunt nascuta pe 31.12.2004.Pe mama o cheama Ottilia
si pe tata Alexandru
Imi place sa calatoresc:
Sa gatesc:
Am un caine,Puffy:
Mai am o sora numita Ana:
Am o familie minunata:
In poza de mai sus eram eu,fratele meu,tata si matusa mea(ana era la cumparaturi cu mama).
Desenez frumos si vreau sa stiu parerea TA!
1
desene
10.00
rating mediu (5 voturi)
50.0
rată succes
0
com. date
2
com. primite
0 desene
Se încarcă…
