Lena_Yuri
14 animembru din 2 aprilie 2012
desenez ca naiba si va rog sa nu imi remarcati prezenta :) imi place mult sa desenez dar nu am timp , fac meditatii si ore pregatitoare , lucrez part time ca sa am banii mei pe timpul verii si imi scuzati desenele de 10-15 minute maxim. dar exista optiunea de a da comentarii si daca unii se cred asa buni si tari o sa-i evit , desenez doar ca sa fac ceva in pauze nu sa arat ca-s mai buna sau mai proasta ca altii , o data in vacanta o sa fac un desen mai mare daca intereseaza pe cineva.
42
desene
10.00
rating mediu (851 voturi)
202.6
rată succes
121
com. date
93
com. primite
0 desene
Se încarcă…
