EllaRock
29 ani📍 Bacaumembru din 7 aprilie 2012
Buna ziua!
Sunt un om normal , caruia ii place sa deseneze.
Cea ce ar trebuii sa marturisesc este faptul ca nu imi pot pune ideeile pe desenatori.ro la fel de bine ca pe hartie.
Pe hartie simt ca sunt libera , am mai multa inspiratie .. dar sper sa ma obisnuiesc cu voi!
Cine vrea,orice comentariu si vot este bine primit , am nevoie pentru a da comentarii si voturi.
Va pupacesc!
Sunt un om normal , caruia ii place sa deseneze.
Cea ce ar trebuii sa marturisesc este faptul ca nu imi pot pune ideeile pe desenatori.ro la fel de bine ca pe hartie.
Pe hartie simt ca sunt libera , am mai multa inspiratie .. dar sper sa ma obisnuiesc cu voi!
Cine vrea,orice comentariu si vot este bine primit , am nevoie pentru a da comentarii si voturi.
Va pupacesc!
11
desene
9.80
rating mediu (26 voturi)
23.2
rată succes
0
com. date
5
com. primite
0 desene
Se încarcă…
