Kallee
29 ani📍 Constantamembru din 8 aprilie 2012
Heii` :)
Decii, cate ceva about me :">:
Ma numesc Ana, am 15 ani, sunt zodia Taur [si sunt mandra de zodia mea], si sunt din Constanta.
Imi plac o gramada de lucruri, cum ar fi:
-inghetata de caramel cu biscuiti
-ciocolata cu capsuni
-fructele foarte dulci
-sa ies prin parcuri sau oriunde 8-|
-iubesc lucrurile ciudate si scarry, gen fantome, vampiri, strigoi, etc. Whatever, iubesc SF-ul :))
-imi place desenul, de altfel, de asta mi-am si facut cont aici ;)), sa cant, sa dansez [doar ma prostesc :))]
-imi iubesc prietenii si as face orice pentru ei :x
De altfel, urasc la fel de multe lucruri:
-intrunericul o.o
-serpii :-&
-paianjenii
-cretinii din clasa mea :))
-sa nu am net atunci cand chiar am nevoie :|
-tunetele si fulgerele X_X
-etcccc.
So, asta e tot ce pot sa spun :-??, sau cel putin, ce mi-a venit acum in cap :))
That\'s me! <3
X.O.X.O
Decii, cate ceva about me :">:
Ma numesc Ana, am 15 ani, sunt zodia Taur [si sunt mandra de zodia mea], si sunt din Constanta.
Imi plac o gramada de lucruri, cum ar fi:
-inghetata de caramel cu biscuiti
-ciocolata cu capsuni
-fructele foarte dulci
-sa ies prin parcuri sau oriunde 8-|
-iubesc lucrurile ciudate si scarry, gen fantome, vampiri, strigoi, etc. Whatever, iubesc SF-ul :))
-imi place desenul, de altfel, de asta mi-am si facut cont aici ;)), sa cant, sa dansez [doar ma prostesc :))]
-imi iubesc prietenii si as face orice pentru ei :x
De altfel, urasc la fel de multe lucruri:
-intrunericul o.o
-serpii :-&
-paianjenii
-cretinii din clasa mea :))
-sa nu am net atunci cand chiar am nevoie :|
-tunetele si fulgerele X_X
-etcccc.
So, asta e tot ce pot sa spun :-??, sau cel putin, ce mi-a venit acum in cap :))
That\'s me! <3
X.O.X.O
2
desene
10.00
rating mediu (24 voturi)
120.0
rată succes
0
com. date
6
com. primite
0 desene
Se încarcă…
