Anutza279
27 animembru din 8 aprilie 2012
Buna , eu sunt Ana si am 12 ani !!! Imi place sa desenez animaluse si personaje din desene animate cum ar fi adventure time X:
(-.-) ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿
/ : ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿
|| ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ =
(-.-) ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿
/ : ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿
|| ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ = ✿ =
5
desene
10.00
rating mediu (30 voturi)
60.0
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene
Se încarcă…
