Alless.d

Alless.d

14 animembru din 27 aprilie 2012
pierdut : http://www.desenatori.ro/desen-1868867.htm


http://www.desenatori.ro/desen-1869087.htm


cine ar sta mult la un desen si pentru ce? vad ca totul se pierde , asa ca multumsc dar nu am nevoie de comentariile cu "mai lucreaza"


multumesc si pentru notele bune si proaste , voi avea grija sa fiu si eu obiectiv daca votez vreodata
27
desene
9.98
rating mediu (362 voturi)
133.8
rată succes
33
com. date
28
com. primite
0 desene

Se încarcă…