Moe&Kita
14 animembru din 17 iulie 2012
Hei ! Bine ati venit in galeria noastra !
Cred ca va intrebati de ce a noastra :-?
Pai... eu (cool_girl_20) si prietena mea (Corina10)..am facut un cont numai pt colaborari :X
Cam asta e tot ..va pupam si SUCCES LA DESENAT ! :::*
Cred ca va intrebati de ce a noastra :-?
Pai... eu (cool_girl_20) si prietena mea (Corina10)..am facut un cont numai pt colaborari :X
Cam asta e tot ..va pupam si SUCCES LA DESENAT ! :::*
1
desene
10.00
rating mediu (17 voturi)
170.0
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene
Se încarcă…
