Vlad trusca
20 ani📍 constantamembru din 20 august 2012
BUNA,SUNT VLAD. VREAU SA VA ZIC POVESTEA MEA,DRAGI UTILIZATORI. SUNT UN PUSTI DE 9 ANI DAR NU OARECARE . IMI DORESC SA AM PROPIA MEA CARIERA DE SPION LA SRI SAU L A ALTA AGENTIE .CAND AM VAZUT MULTI OAMENI DE TOATE VARSTELE CARE SUNT LOGATI ,AM ZIS SA MA LOGHEZ SI EU. E...........SE PARE CA M AM LOGAT!! AM SA VA SPUN POVESTEA MEA ALTA DATA!
10
desene
7.69
rating mediu (40 voturi)
30.8
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene
Se încarcă…
