KatsuChan^^
♀ Femeie96 ani📍 On the rainbow unicorn...yay!!membru din 23 martie 2013
Buna....Un...!
Ma cheama Mara( de acolo vine fostul nume <3 ) + ca imi plac merele <3 :>
....scoala ma omoara..
Cam atat :) Fac colaborari cu oricine :)
Chibi.Chibi everywhere.
Sunt directionera....DON\'T KILL ME! ...please...
Ma cheama Mara( de acolo vine fostul nume <3 ) + ca imi plac merele <3 :>
....scoala ma omoara..
Cam atat :) Fac colaborari cu oricine :)
Chibi.Chibi everywhere.
Sunt directionera....DON\'T KILL ME! ...please...
103
desene
10.00
rating mediu (1094 voturi)
106.2
rată succes
336
com. date
264
com. primite
0 desene
Se încarcă…
