TheVampireOfMe

TheVampireOfMe

28 ani📍 In my world.membru din 8 aprilie 2013
Ohayo!^^
Watashi wa Lisa desuka. Poate unii dintre voi deja ma cunoasteti, am avut un alt cont, care, din pacate, a fost blocat (~~~The.Vampire.Of.Me~~~). Am 14 ani, sunt nascuta pe 20 noiembrie 1998. Sper sa va placa desenele mele!


Motto-ul meu: Nu-mi spuneti ce sa fac, stiu sa gresesc si singur!
Mai am si altele ,dar nu stau sa le pun pe toate.
Pentru contact id-ul meu este: lisamaria_stefan
Despre mine <3:
Culori preferate: MOV-NEGRU-ALBASTRU-ROSU
-Ce-mi plac(e) :
-Cainii
-Rock-ul Trupelepe care le ascult sunt: Skillet, Evanescene, Godsmack, Metallica, Guns n Roses, Green Day, Xandria , Sirenia, The Pretty Reckless, AC DC, Sick puppies, Bullet for my Valentine si multe altele.
-Intunericul
-Luna
-Focul
-Apa
-Florile Si altele...
-Ce nu-mi plac(e):
-Rozul
-Scoala, sculatul devreme si alte lucruri pe care cu totii le uram, deci mai are rost sa continui?
DAR MAI ALES
IMI PLACE SA MA RAZBUN
Si apropo, daca nu va plac desenele mele si dati note mici mai bine plecati! Voi returna fiecare nota! :)
SAYONARA!
1
desene
10.00
rating mediu (16 voturi)
160.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene

Se încarcă…