LolyPoop....
25 ani📍 Iasi,Romania,Com.Holbocamembru din 3 iulie 2013
*[](http://www.google.ro/url?sa=i&rct=j&q=transformice+looks&source=images&cd=&cad=rja&docid=zKw0uwt5iDl6VM&tbnid=mOfXwTJcoKLc2M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.deviantart.com%2Fmorelikethis%2F290354677%2Ffanart%2Fdigital%2Fother%3Foffset%3D274%26view_mode%3D2%23skins&ei=pe_sUbf2DYikPYzagYAP&bvm=bv.49478099,d.ZWU&psig=AFQjCNEMRxi24vsvZPKfzYVKcvLEBlIQ0w&ust=1374568594402418)Utilizator: LolyPoop....
Sall Lome pe mine ma cheama Pascal Delia si am 11 ani.Sunt din Romania,Iasi comuna Holboca si imi place sa desenez.
ASTEPT COMENTARIILE VOASTRE !!!
Ps:daca vedeti greseli si observati ca greseala e ca dintrun cuvant,proozitie,fraza etc. nu merge bn tasta p
:( :( :(
Înainte s
Sall Lome pe mine ma cheama Pascal Delia si am 11 ani.Sunt din Romania,Iasi comuna Holboca si imi place sa desenez.
ASTEPT COMENTARIILE VOASTRE !!!
Ps:daca vedeti greseli si observati ca greseala e ca dintrun cuvant,proozitie,fraza etc. nu merge bn tasta p
:( :( :(
Înainte s
2
desene
10.00
rating mediu (21 voturi)
105.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene
Se încarcă…
