DiaClaudia
22 ani📍 piatra neamtmembru din 7 iulie 2013
Hey, man!
Bun venit pe pagina mea unde postez desene odata la... un an?
Ase.. Nu-s obisnuita sa desenez cu mouse-ul, desi ma stradui.
Nu pierd o zi fara sa desenez ori pe hartie or digital, dar avand in vedere ca nu prea postez aici, nu-mi puteti vedea prea multe desene :|
Sunt un otaku. Majoritatea timpului mi-e lene sa fac ceea ce nu-mi place (sa invat :P), si-mi petrec cel mai mult timp la calculator, dar, de cand cu scoala, greu mai reusesc sa ma uit la anime si sa desenez.
Daca vreti sa-mi vedeti mai multe desene de ale mele vizitati link-urile urmatoare:
DeviantArt: http://chaoticangelart.deviantart.com/
Facebook: https://www.facebook.com/claudiaadriana.ciubotariu
Oc-ul meu principal:
Iubesc muraturile, cozonacul si cartofii (ei is Dumnezeii mei X3), IMBRATISARILE, baietii cu hanorac si baietii din anime si, in mod deosebit, sa ship-uiesc :3
(il iubesc :D)
Stampilele de pe DeviantArt :3
Bun venit pe pagina mea unde postez desene odata la... un an?
Ase.. Nu-s obisnuita sa desenez cu mouse-ul, desi ma stradui.
Nu pierd o zi fara sa desenez ori pe hartie or digital, dar avand in vedere ca nu prea postez aici, nu-mi puteti vedea prea multe desene :|
Sunt un otaku. Majoritatea timpului mi-e lene sa fac ceea ce nu-mi place (sa invat :P), si-mi petrec cel mai mult timp la calculator, dar, de cand cu scoala, greu mai reusesc sa ma uit la anime si sa desenez.
Daca vreti sa-mi vedeti mai multe desene de ale mele vizitati link-urile urmatoare:
DeviantArt: http://chaoticangelart.deviantart.com/
Facebook: https://www.facebook.com/claudiaadriana.ciubotariu
Oc-ul meu principal:
Iubesc muraturile, cozonacul si cartofii (ei is Dumnezeii mei X3), IMBRATISARILE, baietii cu hanorac si baietii din anime si, in mod deosebit, sa ship-uiesc :3
(il iubesc :D)
Stampilele de pe DeviantArt :3
173
desene
8.42
rating mediu (1175 voturi)
57.2
rată succes
508
com. date
444
com. primite
0 desene
Se încarcă…
