Hinata Hyuuga loves Naruto

Hinata Hyuuga loves Naruto

Femeie28 ani📍 Bucurestimembru din 17 august 2013
http://www.desenatori.ro/desen-1957486.htm ACESTA ESTE UN DESEN PE CARE L-AM FACUT CAND ERAM NEINREGISTRATA. EXISTA VREO MODALITATE SA-L RECUPEREZ???Buna! Numele meu este Carla (unknown)... :D. Iubesc anime-urile, in special Naruto, dupa cum se vede in numele meu (Hinata Hyuuga si asa mai departe......) Iubesc sa fac multe lucruri dar la care ma si pricep, ca altfel nu mi-ar mai placea: sport, sa desenez (pe calculator sau normal), sa pictez, sa cant, sa joc teatru, make-up, cateodata sa si tund.. :D dap, la asta nu ma prea pricep, cand eram mica pastram numai ideea faptului ca m-am tuns asa d binee, cand colo mi-am facut un breton d-ala ciufulit si uraat, ce n-ai mai vazut, iar mama : JAW DROPS*. Acum nu mai conteaza pentru ca nu-l mai am.. Gata cu laudatul, ce-as mai putea sa spun... Imi place sa ascult muzica, sa creez videoclipuri (cred eu) reusite cu naruto si cupluri, fete din naruto, chestii trestii... As putea spune ca sunt destul de capabila sa le raspund celorlalti cand au ceva de comentat (sau varianta "cel mai destept cedeaza"), stiu sa bat (ceea ce cateodata nu e un lucru bun, gen scaderea notei la purtare sau tampenii d-astea, cu toate ca nu mi s-a intamplat asta), nu ma dau batuta NICIODATA. Mai degraba as zice ca ma potrivesc cu Kushina daca ar fi sa-mi aleg pe cineva din Naruto, fiind ca am acelas caracter, parul ei (in afara de culoare) si zodia RAC. Imi place sa ajut oamenii, sa le dau sfaturi prietenelor mele (mai ales sfaturi vestimentare) stiu sa potrivesc lucruri sau oameni sau sa-i cuplez. Un desen imi iese mai bine pe o foaie alba decat pe un calculator, dar incep sa prind experienta si desenez din ce in ce mai bine. Recent m-am despartit de o prietena care credeam ca este, dar se tinea dupa mine ca sa ii dau o ciocolata, o jumatate de baton, orice ca sa scap de ea. Imi facea curat in casa fara sa stiu simai fura ceva... eram un grup de cinci fete, iar celelalte sunt deacord cu mine ca NU mai avem ce discuta cu una care ne face "ca la usa cortului", si ne arata un deget (stiti voi care)... Ia ghiciti! Dupa ce nu am mai stat cu ea nu ne-am mai certat intre noi! NICIODATA n-o sa avem prietena "perfecta", si mi-a fost invatatura de minte, si voi stii sa-mi aleg prietenele... Urasc putine lucruri. Defectele mele sunt: Laudaroasa (dar trebuie sa recunosc, nu tot timpul), cateodata mai lenevesc si n-am chef sa fac curat, cand imi zice mama, am fost egoista, dar nu mai sunt, si ma supar prea repede (consider). Cam asta e tot ce am de spus in privinta mea... Just enjoy my paintings!
1
desene
10.00
rating mediu (44 voturi)
440.0
rată succes
0
com. date
1
com. primite
0 desene

Se încarcă…