Shinn

Shinn

13 animembru din 3 septembrie 2013
Astea suntem noi ^-^
Dreapta-Ana aka AnnieGrrr aici pe site,poate ma stiti:3 Nu prea am ce sa spun despre mine.Sunt o fire cam timida si sensibila,desi probabil nu se vede..i dunno q.q . Iubesc unicornii ftw.
Stanga-Simona.Imaginea cu noi ii descrie mai bine starea decat o pot face eu..=))
Pe contul asta o sa colaboram.Simona-schite,Ana-color
http://www.youtube.com/watch?v=ZcC3ERsX7S4
2
desene
10.00
rating mediu (82 voturi)
410.0
rată succes
0
com. date
24
com. primite
0 desene

Se încarcă…