Twilight Saga

Twilight Saga

25 ani📍 Barcanestimembru din 5 septembrie 2013
Ador filmul Twilight Saga.Am citit toata colectia Amurg de Stephanie Mayer si a fost nemaipomenita.V-o recomant tuturor.Pup!


Nu pictez doar twilight .Desenez tot ce vreau si ce imi place mie.
29
desene
9.78
rating mediu (221 voturi)
74.5
rată succes
7
com. date
42
com. primite
0 desene

Se încarcă…