Twilight Saga
25 ani📍 Barcanestimembru din 5 septembrie 2013
Ador filmul Twilight Saga.Am citit toata colectia Amurg de Stephanie Mayer si a fost nemaipomenita.V-o recomant tuturor.Pup!
Nu pictez doar twilight .Desenez tot ce vreau si ce imi place mie.
Nu pictez doar twilight .Desenez tot ce vreau si ce imi place mie.
29
desene
9.78
rating mediu (221 voturi)
74.5
rată succes
7
com. date
42
com. primite
0 desene
Se încarcă…
