Ralubombonik

Ralubombonik

13 animembru din 10 septembrie 2013
Buna vroiam sa va spun urmatoarele lucruri : am 12 ani , imi place sa desenez pe acest site , nu imi plac persoanele de pe acest site care cersesc comentarii si voturi pentru ca,ma scuzati nu vreau sa folosesc cacofonia* comentariile si voturile trebuie castigate corect adica ( persoanei respective trebuie sa Îi placa ceea ce ai desenat si sa iti dea nota 10 ) Multumesc ! Cine e cu mine ?
4
desene
9.89
rating mediu (22 voturi)
54.4
rată succes
0
com. date
7
com. primite
0 desene

Se încarcă…