crystex2
27 animembru din 23 septembrie 2013
Buna! Eu sunt Alex si imi place foarte mult sa desenez, nu prea stiu multe despre acest site, decat ca poti sa desenezi dar cred ca o sa inalnesc utilizatori care o sa ma invete multe despre aceasta arta a desenului. Dupa cum vedeti am cam putine desene fata de altii care au mii si mii de desene dar ce pot sa fac numai in trei zile :). Va urez succes la toate desenele pe care le faceti si multa inspiratie la toti, Va pup si sper sa ne cunoastem mai bine ca sa desenam impreuna! BYE!
18
desene
9.53
rating mediu (52 voturi)
27.5
rată succes
0
com. date
5
com. primite
0 desene
Se încarcă…
