Zaychik^.^
36 ani📍 Brasovmembru din 15 noiembrie 2013
Buna...
Cateva lucruri despre mine:
Sunt de origine rusoaica, dar traiesc in Romania (ambii mei parinti sunt rusi :D ). Da, stiu destul de bine rusa dar si romana. Ambii mei parinti sunt rusi dar m-au nascut in aceasta tara si mi-au dat si un nume romanesc (Andreea). Uni imi spun Andrushka. Desi, probabil va asteptati ca daca sunt rusoaica sa fiu blonda cu ochi albastrii, nu? Ei bine, parul meu este de culoare blond inchis (da, totusi este blond) si am ochi negrii... Dragut, nu? hehe...
Pana la urma, iubesc Rusia!
Dar si Romania este draguta!
A! Si am uitat sa zic ca ador sa port blana si imi plac culorile rosu, bej, auriu si nonculorile, si desigur imi place grafica si pictura... hehe ^.^
Cateva lucruri despre mine:
Sunt de origine rusoaica, dar traiesc in Romania (ambii mei parinti sunt rusi :D ). Da, stiu destul de bine rusa dar si romana. Ambii mei parinti sunt rusi dar m-au nascut in aceasta tara si mi-au dat si un nume romanesc (Andreea). Uni imi spun Andrushka. Desi, probabil va asteptati ca daca sunt rusoaica sa fiu blonda cu ochi albastrii, nu? Ei bine, parul meu este de culoare blond inchis (da, totusi este blond) si am ochi negrii... Dragut, nu? hehe...
Pana la urma, iubesc Rusia!
Dar si Romania este draguta!
A! Si am uitat sa zic ca ador sa port blana si imi plac culorile rosu, bej, auriu si nonculorile, si desigur imi place grafica si pictura... hehe ^.^
2
desene
10.00
rating mediu (52 voturi)
260.0
rată succes
0
com. date
7
com. primite
0 desene
Se încarcă…
