pisi scumpa
20 ani📍 in my own localitymembru din 13 decembrie 2013
[](http://www.desenatori.ro/desen-1973865.htm)
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Eu ma numesc Laura.Imi plac catelusii foarte mult. A! SI am uitat sa spun ca imi plac desenele voastre! In mod deosebit ale lui Kiba, ale lui Secret Fantansy si ale altor utilizatori, dar carora nu le-am retinut numele.
mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Eu ma numesc Laura.Imi plac catelusii foarte mult. A! SI am uitat sa spun ca imi plac desenele voastre! In mod deosebit ale lui Kiba, ale lui Secret Fantansy si ale altor utilizatori, dar carora nu le-am retinut numele.
40
desene
9.81
rating mediu (115 voturi)
28.2
rată succes
0
com. date
13
com. primite
0 desene
Se încarcă…
