Mata24
22 ani📍 Bucurestimembru din 5 aprilie 2014
Buna numele meu este Mata24 si imi place mult sa desenez .Desenez mai frumos pe hartie cu creionul.
stiu ca unii spun ca desenele mele sunt urate sau sunt ciudate ,dar eu cred ca nici ei nu deseneaza forte bine.
numai Rachell deseneaza minunat! felicitari eu iti dau nota 1000000000!
stiu ca unii spun ca desenele mele sunt urate sau sunt ciudate ,dar eu cred ca nici ei nu deseneaza forte bine.
numai Rachell deseneaza minunat! felicitari eu iti dau nota 1000000000!
7
desene
10.00
rating mediu (21 voturi)
30.0
rată succes
0
com. date
5
com. primite
0 desene
Se încarcă…
