Patema

Patema

26 animembru din 18 iunie 2014
chi?
Urmaresc anime foarte des, dar nu sunt o fana manga prea mare. Citesc doar ce chiar mi se pare interesant (si nu e varianta anime la ea..)


Ador povestile si imi place foarte mult sa inot.


Anime preferat: AnoHana (am plans la el lol)


Am 14 ani dar sunt destul de imatura pentru varsta mea si nici nu ma grabesc sa cresc...


Nu ma pricep la desen T.T


Nu-mi prea place sa mananc .. dar mananc pentru ca mama e tot timpul "cu gura pe mine\'"


Nu prea le am cu sporturile inafara de inot si tenis <3


Contact: render_patema (messenger) ; patema.render (skype) [ Facebook......](www.facebook.com/profile.php?id=100005903205113)
2
desene
10.00
rating mediu (17 voturi)
85.0
rată succes
0
com. date
3
com. primite
0 desene

Se încarcă…