AdventureTimeGenderbend
12 ani📍 Bucurestimembru din 21 august 2014
Hey, deci....
Mie imi plac oamenii amuzanti
Oamenii puternici (ca mine :3)
Eu sunt o luptatoare, asa ca nu va puneti cu mine :3
P.S. pentru baieti, am 10 ani~ minora, baietii amuzanti, slabuti, draguti, nu-mi pasa ce par au sau ce ochi au,imi pasa sa fie normali...
Mie imi plac oamenii amuzanti
Oamenii puternici (ca mine :3)
Eu sunt o luptatoare, asa ca nu va puneti cu mine :3
P.S. pentru baieti, am 10 ani~ minora, baietii amuzanti, slabuti, draguti, nu-mi pasa ce par au sau ce ochi au,imi pasa sa fie normali...
65
desene
9.96
rating mediu (435 voturi)
66.6
rată succes
42
com. date
74
com. primite
0 desene
Se încarcă…
