Magee
11 animembru din 8 mai 2015
Salut :D
Numele meu e Ana-Maria si am 12 ani (ii implinesc in curand).
Imi place sa desenez extrem de mult si sper ca o sa va placa.
Nu vreau nimic in schimbul desenelor mele , Nu le pun pentru voturi ci pentru placere :))
Nu am avut niciodata (soc) mai mult de 9 voturi , Tristutz :(
La un desen cu papagali am avut 9 voturi :)))) Soim cred ca era ..
Numele meu e Ana-Maria si am 12 ani (ii implinesc in curand).
Imi place sa desenez extrem de mult si sper ca o sa va placa.
Nu vreau nimic in schimbul desenelor mele , Nu le pun pentru voturi ci pentru placere :))
Nu am avut niciodata (soc) mai mult de 9 voturi , Tristutz :(
La un desen cu papagali am avut 9 voturi :)))) Soim cred ca era ..
1
desene
8.50
rating mediu (6 voturi)
51.0
rată succes
0
com. date
0
com. primite
0 desene
Se încarcă…
